Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > SM4ETW501
Cerere de cotație
românesc
2343552SM4ETW501 ImagineCopal Electronics
SM4ETW501
  • Număr parc
    SM4ETW501
  • Descriere
    TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Stilul de terminare
    J Lead
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 0.193" L x 0.146" W x 0.177" H (4.90mm x 3.70mm x 4.50mm)
  • Serie
    SM4
  • Material rezistiv
    Cermet
  • Rezistenţă
    500 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Alte nume
    SM-4ETW501
    SM4ETW501TR
  • Numărul de viraje
    12
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • descriere detaliata
    500 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment