Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > ST42ETG105
Cerere de cotație
românesc
ST42ETG105
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ST42ETG105
  • Descriere
    TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD SIDE
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±20%
  • Stilul de terminare
    J Lead
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Serie
    ST42
  • Material rezistiv
    Cermet
  • Rezistenţă
    1 MOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Alte nume
    ST-42ETG 1M OHM (105)
    ST-42ETG105
  • Numărul de viraje
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment