Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > SEK331M025ST
Cerere de cotație
românesc
4042845SEK331M025ST ImagineCornell Dubilier Electronics
SEK331M025ST
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SEK331M025ST
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
  • Evaluări
  • Polarizare
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    SEK331M025ST-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    640 mOhm
  • descriere detaliata
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 640 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF