Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > DHS100A05
Cerere de cotație
românesc
5344383DHS100A05 ImagineCosel
DHS100A05
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DHS100A05
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 5V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    5V
  • Tensiune - Intrare (Min)
    60V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    160V
  • Tip
    Isolated Module
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
  • Serie
    DHS
  • Putere (Wați)
    100W
  • Pachet / Caz
    6-DIP Module
  • Alte nume
    DHS100A05-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Eficienţă
    85%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 60V - 160V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    20A