Acasă > Produse > Filtre > Module de filtrare pentru linia de alimentare > EAM-30-331
Cerere de cotație
românesc
1806016EAM-30-331 ImagineCosel
EAM-30-331
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EAM-30-331
  • Descriere
    LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune nominală DC
    250V
  • Tensiune nominală AC (fază la masă / neutră)
    250V
  • Tensiune nominală - AC
    250V
  • Stilul de terminare
    Terminal Block
  • Serie
    EAM
  • Alte nume
    EAM-30-331-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductanţă
  • Frecvență - funcționare
  • Tip filtru
    Single Phase
  • Actual
    30A