Cerere de cotație
românesc
2780511LFP300F-36-T1Y ImagineCosel
LFP300F-36-T1Y
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LFP300F-36-T1Y
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 36V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    36V
  • Tensiune - Izolare
    3kV
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC
  • Tip
    Open Frame
  • Dimensiune / Dimensiune
    8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
  • Serie
    LF
  • Temperatura de Operare
    -10°C ~ 70°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Sarcină minimă necesară
    No
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Eficienţă
    88%
  • descriere detaliata
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    8.4A