Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Convertoare AC DC > PBA100F-15
Cerere de cotație
românesc
4897658PBA100F-15 ImagineCosel
PBA100F-15
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PBA100F-15
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 15V 100W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    15V
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC
  • Tip
    Open Frame
  • Serie
    PBA
  • Putere (Wați)
    100W
  • Alte nume
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Sarcină minimă necesară
    No
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    DC Input Capable, Universal Input
  • Eficienţă
    86%
  • descriere detaliata
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    7A
  • Aprobări
    CE, cURus, TUV
  • Aplicații
    ITE (Commercial)
PBA100F-15-E
PBA100F-15-E
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Producători: Cosel
PBA100F-15-EN
PBA100F-15-EN
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V