Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Convertoare AC DC > PBA150F-24
Cerere de cotație
românesc
2171244PBA150F-24 ImagineCosel
PBA150F-24
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PBA150F-24
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 24V 150W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    24V
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC
  • Tip
    Open Frame
  • Serie
    PBA
  • Putere (Wați)
    150W
  • Alte nume
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Sarcină minimă necesară
    No
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    DC Input Capable, Universal Input
  • Eficienţă
    88%
  • descriere detaliata
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    6.5A
  • Aprobări
    CE, cURus, TUV
  • Aplicații
    ITE (Commercial)
PBA150F-24-CR
PBA150F-24-CR
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
Producători: Cosel
PBA150F-15-RT
PBA150F-15-RT
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
Producători: Cosel
PBA150F-15-TN
PBA150F-15-TN
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
PBA150F-24-CN1
PBA150F-24-CN1
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
PBA150F-24-CN
PBA150F-24-CN
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
PBA150F-24-CRN
PBA150F-24-CRN
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
PBA150F-15-VN
PBA150F-15-VN
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V
PBA150F-24-CJ
PBA150F-24-CJ
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V
PBA150F-24-CT
PBA150F-24-CT
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V