Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Convertoare AC DC > PCA600F-32
Cerere de cotație
românesc
PCA600F-32
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PCA600F-32
  • Descriere
    AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 3
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    32V
  • Tensiune - Izolare
    4kV
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
  • Tip
    Enclosed
  • Dimensiune / Dimensiune
    5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
  • Serie
    PCA
  • Putere (Wați)
    640W
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Sarcină minimă necesară
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
  • Eficienţă
    93%
  • descriere detaliata
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 32V 20A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    20A