Acasă > Produse > relee > Solid State Relays > A24110-10
Cerere de cotație
românesc
5104045A24110-10 ImagineCrydom
A24110-10
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    A24110-10
  • Descriere
    SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Încărcare
    24V ~ 280V
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 280VAC
  • Stilul de terminare
    Screw Terminal
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Serie
    1-110/125A
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Hockey Puck
  • Tipul de ieșire
    AC
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Încărcați curentul
    110A
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
A2410E
A2410E
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V