Acasă > Produse > relee > Solid State Relays > A53TP50D-10
Cerere de cotație
românesc
417255A53TP50D-10 ImagineCrydom
A53TP50D-10
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    A53TP50D-10
  • Descriere
    SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Încărcare
    48V ~ 530V
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 280VAC
  • Stilul de terminare
    Screw Terminal
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Serie
    53TP
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Tipul de ieșire
    AC
  • Alte nume
    A53TP50D-10-ND
    CC2142
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Încărcați curentul
    50A