Acasă > Produse > relee > Solid State Relays > EZE480D18
Cerere de cotație
românesc
562748EZE480D18 ImagineCrydom
EZE480D18
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EZE480D18
  • Descriere
    SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Încărcare
    48V ~ 660V
  • Tensiune - intrare
    15 ~ 32VDC
  • Stilul de terminare
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Serie
    EZ
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Tipul de ieșire
    AC, Zero Cross
  • Alte nume
    CC2299
    EZE480D18-ND
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Încărcați curentul
    18A