Acasă > Produse > relee > Contactori (Solid State) > HDC100D120H
Cerere de cotație
românesc
196449HDC100D120H ImagineCrydom
HDC100D120H
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    HDC100D120H
  • Descriere
    RELAY SSR CONTACTOR DC 120A
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Încărcare
    7 ~ 72 V
  • Tensiune - intrare
    4.5 ~ 32VDC
  • Stilul de terminare
    Stud
  • Serie
    HDC
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Hockey Puck
  • Tipul de ieșire
    DC
  • Alte nume
    CC2567
    HDC100D120H-ND
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Încărcați curentul
    120A