Acasă > Produse > relee > Solid State Relays > LVD75E100H
Cerere de cotație
românesc
1402308LVD75E100H ImagineCrydom
LVD75E100H
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LVD75E100H
  • Descriere
    SSR RELAY SPST-NO 100A 3-75V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Încărcare
    3V ~ 75V
  • Tensiune - intrare
    24 ~ 25VDC
  • Stilul de terminare
    Screw Terminal
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Serie
    LVD
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Hockey Puck
  • Tipul de ieșire
    DC
  • Rezistența la starea (Max)
    5 mOhms
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Încărcați curentul
    100A