Acasă > Produse > relee > Contactori (Solid State) > PM2260D50VH
Cerere de cotație
românesc
4207154PM2260D50VH ImagineCrydom
PM2260D50VH
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
20+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PM2260D50VH
  • Descriere
    RELAY SSR 600V 50A PNL MNT
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Încărcare
    48 ~ 600 V
  • Tensiune - intrare
    4 ~ 32VDC
  • Stilul de terminare
    Screw Terminal
  • Serie
    PM22
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Tipul de ieșire
    AC, Zero Cross
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Încărcați curentul
    50A
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
PM2260D50V
PM2260D50V
Descriere: RELAY SSR 600V 50A PNL MNT