Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Plutitoare, senzori de nivel > SSF67A25B100
Cerere de cotație
românesc
4047303SSF67A25B100 ImagineCynergy3
SSF67A25B100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SSF67A25B100
  • Descriere
    SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    120VDC, 240VAC
  • Tip
    Liquid
  • Comutați nivelul de acționare
    0.984", 3.937" (25mm, 100mm)
  • Serie
    SSF67
  • Tipul de ieșire
    Switch (2) (Single Float)
  • Configurarea ieșirii
    SPST-NO, SPST-NC
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    135°C
  • Tipul de montare
    Panel Mount, M16x2 Thread
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Gravitatea specifică lichidului minim
  • Materiale - locuințe și prisme
    316 Stainless Steel
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NO, SPST-NC Output Panel Mount, M16x2 Thread
  • Actual
    600mA