Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare AC DC > P34-48SAX
Cerere de cotație
românesc
P34-48SAX
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    P34-48SAX
  • Descriere
    AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    48V
  • Tensiune - intrare
    115 ~ 220 VAC
  • Tip
    Enclosed
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
  • Serie
    P3
  • Pachet / Caz
    7-DIP Module
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 71°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Regulă de încărcare
    0.2%
  • Reglementarea liniei
    0.2%
  • Caracteristici
    SCP
  • Eficienţă
  • descriere detaliata
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 200mA 115 ~ 220 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    200mA