Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > CMF601K2000FKBF
Cerere de cotație
românesc
1158753CMF601K2000FKBF ImagineDale / Vishay
CMF601K2000FKBF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CMF601K2000FKBF
  • Descriere
    RES 1.2K OHM 1W 1% AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
  • Serie
    CMF
  • Rezistenţă
    1.2 kOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 175°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film