Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > CPL07R0200FE14
Cerere de cotație
românesc
1820808CPL07R0200FE14 ImagineDale / Vishay
CPL07R0200FE14
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CPL07R0200FE14
  • Descriere
    RES 0.02 OHM 7W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±300ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
  • Serie
    CPL
  • Rezistenţă
    20 mOhms
  • Putere (Wați)
    7W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 275°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    20 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound