Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > CW005R3300JS73
Cerere de cotație
românesc
3290298CW005R3300JS73 ImagineDale / Vishay
CW005R3300JS73
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CW005R3300JS73
  • Descriere
    RES 0.33 OHM 6.5W 5% AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
  • Serie
    CW
  • Rezistenţă
    330 mOhms
  • Putere (Wați)
    6.5W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    CWD-.33TR
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 350°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    330 mOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound