Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > IM02EB680K
Cerere de cotație
românesc
IM02EB680K
  • Număr parc
    IM02EB680K
  • Descriere
    IM-2 68 10% EB E2
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Molded
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    IM
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • ambalare
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Material - Core
    Ferrite
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    2.5MHz
  • Inductanţă
    68µH
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Frecventa - Self Resonant
    15MHz
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    68µH Unshielded Molded Inductor 92mA 6.7 Ohm Max Axial
  • Rezistența DC (DCR)
    6.7 Ohm Max
  • Ratingul curent
    92mA