Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > IM06ST151K
Cerere de cotație
românesc
IM06ST151K
  • Număr parc
    IM06ST151K
  • Descriere
    IM-6 150 10% RJ4
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Molded
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    IM
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • ambalare
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Material - Core
    Iron
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    790kHz
  • Inductanţă
    150µH
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Frecventa - Self Resonant
    5.4MHz
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    150µH Unshielded Molded Inductor 118mA 5.8 Ohm Max Axial
  • Rezistența DC (DCR)
    5.8 Ohm Max
  • Ratingul curent
    118mA