Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ISC1008ER1R5M
Cerere de cotație
românesc
ISC1008ER1R5M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
750+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ISC1008ER1R5M
  • Descriere
    FIXED IND 1.5UH 800MA 60 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    ISC-1008
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    35 @ 1MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    1MHz
  • Inductanţă
    1.5µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.106" (2.70mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    260MHz
  • descriere detaliata
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 60 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    60 mOhm Max
  • Ratingul curent
    800mA