Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ISC1210ER100K
Cerere de cotație
românesc
4801739ISC1210ER100K ImagineDale / Vishay
ISC1210ER100K
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ISC1210ER100K
  • Descriere
    FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±10%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    ISC-1210
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Alte nume
    ISC1210ER100K-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    2.52MHz
  • Inductanţă
    10µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    30MHz
  • descriere detaliata
    10µH Shielded Wirewound Inductor 185mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    2 Ohm Max
  • Ratingul curent
    185mA