Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ISC1210SY470J
Cerere de cotație
românesc
331619ISC1210SY470J ImagineDale / Vishay
ISC1210SY470J
In stoc
2000+
  • Număr parc
    ISC1210SY470J
  • Descriere
    FIXED IND 47UH 100MA 8 OHM SMD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Serie
    ISC-1210
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frecventa de inductie - test
    2.52MHz
  • Inductanţă
    47µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    13MHz
  • descriere detaliata
    47µH Shielded Wirewound Inductor 100mA 8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    8 Ohm Max
  • Ratingul curent
    100mA