Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ISC1812BN101J
Cerere de cotație
românesc
4290827ISC1812BN101J ImagineDale / Vishay
ISC1812BN101J
In stoc
500+
  • Număr parc
    ISC1812BN101J
  • Descriere
    FIXED IND 100UH 147MA 3.25 OHM
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1812
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Serie
    ISC-1812
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    1812 (4532 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Material - Core
    Ferrite
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frecventa de inductie - test
    796kHz
  • Inductanţă
    100µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    7MHz
  • descriere detaliata
    100µH Shielded Wirewound Inductor 147mA 3.25 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    3.25 Ohm Max
  • Ratingul curent
    147mA