Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ISC1812ER330J
Cerere de cotație
românesc
5472664ISC1812ER330J ImagineDale / Vishay
ISC1812ER330J
In stoc
1000+
  • Număr parc
    ISC1812ER330J
  • Descriere
    FIXED IND 33UH 202MA 1.72 OHM
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1812
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Serie
    ISC-1812
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1812 (4532 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Material - Core
    Ferrite
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    2.52MHz
  • Inductanţă
    33µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    12MHz
  • descriere detaliata
    33µH Shielded Wirewound Inductor 202mA 1.72 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    1.72 Ohm Max
  • Ratingul curent
    202mA