Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RCP0505W820RJS2
Cerere de cotație
românesc
598446RCP0505W820RJS2 ImagineDale / Vishay
RCP0505W820RJS2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RCP0505W820RJS2
  • Descriere
    RES SMD 820 OHM 5% 1.4W 0505
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±150ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0505
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
  • Serie
    RCP
  • Rezistenţă
    820 Ohms
  • Putere (Wați)
    1.4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0505 (1412 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.025" (0.64mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    820 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film