Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RCP1206B910RJS3
Cerere de cotație
românesc
6813249RCP1206B910RJS3 ImagineDale / Vishay
RCP1206B910RJS3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RCP1206B910RJS3
  • Descriere
    RES SMD 910 OHM 5% 2.4W 1206
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±150ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
  • Serie
    RCP
  • Rezistenţă
    910 Ohms
  • Putere (Wați)
    2.4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.025" (0.64mm)
  • Caracteristici
    Moisture Resistant
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    910 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film