Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RLR07C2000GPRSL
Cerere de cotație
românesc
RLR07C2000GPRSL
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RLR07C2000GPRSL
  • Descriere
    RES 200 OHM 2% 1/4W AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±2%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
  • Rezistenţă
    200 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RLR07C2000GPRSL-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Military, Moisture Resistant, Weldable
  • Rata de eșec
    P (0.1%)
  • descriere detaliata
    200 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film