Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RN50C2103FRE6
Cerere de cotație
românesc
4386393RN50C2103FRE6 ImagineDale / Vishay
RN50C2103FRE6
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RN50C2103FRE6
  • Descriere
    RES 210K OHM 1/20W 1% AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
  • Serie
    Military, MIL-R-10509/8, RN50
  • Rezistenţă
    210 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.05W, 1/20W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RN50C2103FRE6-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    210 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film