Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RN60C1002FRE6
Cerere de cotație
românesc
3415418RN60C1002FRE6 ImagineDale / Vishay
RN60C1002FRE6
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RN60C1002FRE6
  • Descriere
    RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
  • Serie
    Military, MIL-R-10509/1, RN60
  • Rezistenţă
    10 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    RN60C1002FRE6-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film