Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > RN65E5000FRE6
Cerere de cotație
românesc
RN65E5000FRE6
  • Număr parc
    RN65E5000FRE6
  • Descriere
    RES 500 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
  • Serie
    Military, MIL-R-10509/2, RN65
  • Rezistenţă
    500 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • Alte nume
    RN65E5000FRE6-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 175°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    38 Weeks
  • descriere detaliata
    500 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film