Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > TNPW06034K53DETA
Cerere de cotație
românesc
49338TNPW06034K53DETA ImagineDale / Vishay
TNPW06034K53DETA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TNPW06034K53DETA
  • Descriere
    RES 4.53K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0603
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
  • Serie
    TNPW
  • Rezistenţă
    4.53 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.1W, 1/10W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Caracteristici
    Military
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    4.53 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film