Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > TNPW080526K7DETA
Cerere de cotație
românesc
2620051TNPW080526K7DETA ImagineDale / Vishay
TNPW080526K7DETA
  • Număr parc
    TNPW080526K7DETA
  • Descriere
    RES 26.7K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Toleranţă
    ±0.5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Rezistenţă
    26.7 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    13 Weeks
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • descriere detaliata
    26.7 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film