Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > TNPW121046R4DETA
Cerere de cotație
românesc
1403546TNPW121046R4DETA ImagineDale / Vishay
TNPW121046R4DETA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TNPW121046R4DETA
  • Descriere
    RES 46.4 OHM 0.5% 1/3W 1210
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
  • Serie
    TNPW
  • Rezistenţă
    46.4 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.333W, 1/3W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Caracteristici
    Military
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    46.4 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film