Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > TNPW201014K7BETF
Cerere de cotație
românesc
6301077TNPW201014K7BETF ImagineDale / Vishay
TNPW201014K7BETF
  • Număr parc
    TNPW201014K7BETF
  • Descriere
    RES 14.7K OHM 0.1% 2/5W 2010
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2010
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Serie
    TNPW
  • Rezistenţă
    14.7 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.4W, 2/5W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2010 (5025 Metric)
  • Alte nume
    TNPW2010 14K7 0.1% T9 R02
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    14.7 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film