Cerere de cotație
românesc
826954DRP012V100W1AA ImagineDelta Electronics
DRP012V100W1AA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DRP012V100W1AA
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 12V 100W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Izolare
    4kV
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC
  • Tip
    Enclosed, Conformal Coated
  • Dimensiune / Dimensiune
    4.76" L x 1.97" W x 4.65" H (121.0mm x 50.0mm x 118.2mm)
  • Serie
    CliQ
  • Putere (Wați)
    100W
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 75°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    DIN Rail
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Sarcină minimă necesară
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Universal Input
  • Eficienţă
    87%
  • descriere detaliata
    Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    8.33A