Cerere de cotație
românesc
2652773DSTL-0840-18 ImagineDelta Electronics
DSTL-0840-18
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
256+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    DSTL-0840-18
  • Descriere
    SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    0.212 lb (96.16g)
  • Tensiune - evaluat
    18VDC
  • Tip
    Closed Frame (Pull), Tubular
  • Stilul de terminare
    Wire Leads with Connector
  • Tehnologie
    Electromechanical
  • Durata accidentului
    0.500" (12.70mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.772" Dia x 1.575" L (19.60mm x 40.00mm)
  • Detalierea arborelui
    Clevis
  • Serie
    DSTL
  • Putere (Wați)
    7.2W
  • Alte nume
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ciclul de funcționare
    Continuous
  • Diametru - arbore
    0.307" (7.80mm)
  • descriere detaliata
    Continuous Duty Solenoid Closed Frame (Pull), Tubular Type 0.500" (12.70mm) Stroke 18VDC Chassis Mount
  • Rezistența DC (DCR)
    45 Ohm