Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > IPM04S0A0R10FA
Cerere de cotație
românesc
IPM04S0A0R10FA
  • Număr parc
    IPM04S0A0R10FA
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 0.8-3.3V 33W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    0.8 ~ 3.3 V
  • Tensiune - Intrare (Min)
    3V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    5.5V
  • Tip
    Non-Isolated PoL Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.70" L x 0.31" W x 0.65" H (17.8mm x 7.9mm x 16.5mm)
  • Serie
    Delphi IPM
  • Putere (Wați)
    33W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    5-SIP Module
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 116°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Remote On/Off, OCP, UVLO
  • Eficienţă
    94%
  • descriere detaliata
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.3 V 10A 3V - 5.5V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    10A