Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > V48SC3R315NRFA
Cerere de cotație
românesc
4287347V48SC3R315NRFA ImagineDelta Electronics
V48SC3R315NRFA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
35+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    V48SC3R315NRFA
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 3.3V 50W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    3.3V
  • Tensiune - Izolare
    1.5kV
  • Tensiune - Intrare (Min)
    36V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    75V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.30" L x 0.90" W x 0.50" H (33.0mm x 22.9mm x 12.7mm)
  • Serie
    Delphi V48SC
  • Putere (Wați)
    50W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    8-DIP Module, 1/16 Brick
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
  • Eficienţă
    91.5%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    15A