Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > FD7500010
Cerere de cotație
românesc
6116117FD7500010 ImagineDiodes Incorporated
FD7500010
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FD7500010
  • Descriere
    OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SaRonix-eCera™ FD
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    CMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±50ppm
  • Frecvență
    75MHz
  • descriere detaliata
    75MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    25mA
  • Curent - furnizare (dezactivare) (Max)
    10µA
  • Rezonator de bază
    Crystal
FD700
FD700
Descriere: DIODE GEN PURP 20V 50MA DO7
Producători: Fairchild/Micross Components
FD7770005
FD7770005
Descriere: OSCILLATOR XO 77.76MHZ CMOS SMD
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: OSCILLATOR XO 74.25MHZ CMOS SMD
FD7-36
FD7-36
Descriere: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Producători: Triad Magnetics
FD7-20
FD7-20
Producători: Triad Magnetics