Acasă > Produse > Cristale, Oscilatoare, Rezonatoare > oscilatoare > FD8000008
Cerere de cotație
românesc
5126045FD8000008 ImagineDiodes Incorporated
FD8000008
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FD8000008
  • Descriere
    OSCILLATOR XO 80.000MHZ CMOS SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    3.3V
  • Tip
    XO (Standard)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Serie
    SaRonix-eCera™ FD
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    4-SMD, No Lead
  • producție
    CMOS
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Funcţie
    Enable/Disable
  • Frecvență Stabilitate
    ±25ppm
  • Frecvență
    80MHz
  • descriere detaliata
    80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Curent - aprovizionare (Max)
    45mA