Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > PAM3101AAA281
Cerere de cotație
românesc
3464551PAM3101AAA281 ImagineDiodes Incorporated
PAM3101AAA281
  • Număr parc
    PAM3101AAA281
  • Descriere
    IC REG LIN 2.81V 300MA SOT23-3
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    0.45V @ 300mA
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    2.81V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    5.5V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOT-23-3
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Pachet / Caz
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • PSRR
    70dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-3
  • Curent - aprovizionare (Max)
    90µA
  • Curent - Quiescent (Iq)
    90µA
  • Curent - ieșire
    300mA