Cerere de cotație
românesc
PI5C3390QEX
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PI5C3390QEX
  • Descriere
    IC 16:8 MUX/DEMUX QSOP
  • Modelul ECAD
  • Sursă de alimentare cu tensiune
    Single Supply
  • Tensiune - Aprovizionare
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Tip
    Multiplexer/Demultiplexer
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    28-QSOP
  • Serie
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    28-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
  • Alte nume
    PI5C3390QEX-ND
    PI5C3390QEXDITR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C