Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Redresoare - Arrays > SDT20100CTFP
Cerere de cotație
românesc
SDT20100CTFP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SDT20100CTFP
  • Descriere
    DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS Compliant
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    710mV @ 10A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    100V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    ITO-220AB
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
  • Temperatura de funcționare - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    22 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Schottky
  • Configurarea diodelor
    1 Pair Common Cathode
  • descriere detaliata
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    80µA @ 100V
  • Curent - medie rectificată (Io) (per diodă)
    10A