Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > ZHCS350TA
Cerere de cotație
românesc
1909544ZHCS350TA ImagineDiodes Incorporated
ZHCS350TA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ZHCS350TA
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    810mV @ 350mA
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    40V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOD-523
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Timp de recuperare invers (trr)
    1.6ns
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    SC-79, SOD-523
  • Alte nume
    ZHCS350TA-ND
    ZHCS350TATR
  • Temperatura de funcționare - Junction
    125°C (Max)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Schottky
  • descriere detaliata
    Diode Schottky 40V 350mA (DC) Surface Mount SOD-523
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    12µA @ 30V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    350mA (DC)
  • Capacitate @ Vr, F
    6pF @ 25V, 1MHz