Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare Rocker > 300AWSP3R2M1RE
Cerere de cotație
românesc
357395
300AWSP3R2M1RE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    300AWSP3R2M1RE
  • Descriere
    SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    20V
  • Tensiunea nominală - AC
    20V
  • Stilul de terminare
    Solder Lug
  • Funcția de comutare
    On-Off-On
  • Serie
    300A
  • Dimensiunile de tăiere a panoului
    Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -30°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Flange
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Tensiunea de iluminare (nominala)
  • Tipul de iluminare, Culoare
  • Caracteristici
    Epoxy Sealed Terminals
  • Viața electrică
    30,000 Cycles
  • descriere detaliata
    Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange