Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare PushButton > D16OAS11CORG
Cerere de cotație
românesc
D16OAS11CORG
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    D16OAS11CORG
  • Descriere
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    24V
  • Tensiunea nominală - AC
    125V
  • Tip
    Standard, Illuminated
  • Stilul de terminare
    Solder Lug
  • Funcția de comutare
    On-Mom
  • Serie
    D16
  • Dimensiunile de tăiere a panoului
    Circular - 16.00mm Dia
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 55°C
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Front
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
    100,000 Cycles
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Tensiunea de iluminare (nominala)
    28 VAC/DC
  • Tipul de iluminare, Culoare
    Incandescent, Orange
  • Caracteristici
  • Viața electrică
    50,000 Cycles
  • descriere detaliata
    Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Ratingul curent
    8A (AC), 6A (DC)