Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare DIP > RDTAR10R2T
Cerere de cotație
românesc
RDTAR10R2T
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RDTAR10R2T
  • Descriere
    SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
  • Modelul ECAD
  • Lavabil
    Yes
  • Voltaj
    42VDC
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Serie
    RDT
  • Pas
    0.100" (2.54mm), Full
  • ambalare
    Tube
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de poziții
    10
  • Tipul de montare
    Through Hole, Right Angle
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
    10,000 Steps
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Lungime
    0.393" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțimea deasupra bordului
    0.394" (10.00mm)
  • Caracteristici
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Viața electrică
    10,000 Steps
  • descriere detaliata
    Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC
  • Ratingul curent
    150mA